کنترل‌گرهای دوزینگ شیمیایی

کنترل‌گرهای دوزینگ پمپ شیمیایی اتاترون برای سیستم‌های دوزینگی طراحی شده‌اند که به دقت و قابلیت اطمینان در تنظیم نیاز دارند.

 این کنترل‌گرها برای اندازه‌گیری و کنترل پی اچ (pH)، Rx (پتانسیل ردوکس) و کلر طراحی شده‌اند. علاوه بر این، این کنترل‌گرها قادر به اندازه‌گیری پراکسید هیدروژن، اسید پراستیک و دیاکسید کلر نیز هستند.

دو نوع منو در اختیار کاربران قرار داده شده است: حالت پایه که تنها کنترل ابزارهای اساسی را به کاربر ارائه می‌دهد، و حالت متخصص که به کاربر امکان دسترسی به تمام عملکردها را می‌دهد. این کنترل‌گرها بسیار انعطاف‌پذیر هستند و می‌توانند به منظور اندازه‌گیری هر یک از پارامترهای فوق تنظیم شوند. کنترل‌گرهای Etatron برای صنایع متنوعی از جمله تصفیه آب، فرآیندهای شیمیایی و صنایع غذایی مناسب می‌باشند.

اتاترون مجموعه‌ای از لوازم جانبی را برای پاسخ به نیازهای سیستم دوزینگ شما ارائه می‌دهد. ما تنوع گسترده‌ای از لوازم جانبی و شیرآلات ارائه می‌کنیم تا به شما و سیستم دوزینگ خود تجهیزات با کیفیت عالی را ارائه دهیم.

 مجموعه‌ ما گسترده از لوازم جانبی دوزینگ شیمیایی ارائه می‌دهد که برای مجموعه‌ای از کاربردهای صنعتی، ایمن و قابل اعتماد مناسب هستند.