صنایع تزریق شیمیایی

اتاترون انواع پمپ تزریق و تجهیزات مناسب برای طیف گسترده ای از صنایع و کاربردها را تولید می کند.
برای سیستم‌های تزریق شیمیایی که به پمپ‌های تزریق متعدد، کنترل‌کننده‌های شیمیایی، مخازن نگهدارنده مواد شیمیایی، میکسرها و لوازم جانبی سیستم تزریق نیاز دارند، ما به طور خستگی‌ناپذیر برای هماهنگی و دستیابی به نیازهای هدف کار می‌کنیم.

اتاترون دارای تخصص قابل توجهی در پمپ های تزریق شیمیایی، کنترل کننده های شیمیایی و سیستم های تزریق مواد شیمیایی است. ما راه حل هایی را در تزریق مواد شیمیایی، پمپ های دیافراگمی توزیع کننده مواد شیمیایی و پمپ های پریستالتیک ارائه می دهیم.

تزریق مواد شیمیایی یک فرآیند حیاتی در طیف وسیعی از صنایع از جمله تصفیه آب، صنعت اوقات فراغت و کشاورزی است. طیف گسترده پمپ‌های تزریق مواد شیمیایی، کنترل‌کننده‌ها، پروب‌ها و لوازم جانبی را برای رفع نیازهای مشتری ارائه کنیم.

طیف وسیعی از پمپ‌ها، کنترل‌کننده‌ها، مخازن نگهدارنده مواد شیمیایی، همزن‌ها، میکسرها و لوازم جانبی اتاترون توسط مهندسین که تخصص و راهکارهای لازم را برای شما دارند، پشتیبانی می‌شوند.

پمپ تزریق کلر و مواد شیمیایی

تجهیزات استخر اتاترون شامل مجموعه گسترده ای از پانل های کنترل و دوزینگ پمپ مناسب برای استخرهای تجاری .و خانگی است
کلیک کنید

کنترل لژیونلا

به طور معمول، سیستم‌های دوزینگ شیمیایی برای کنترل لژیونلا در نگهداری برج‌های خنک‌کننده، تهویه مطبوع و سیستم‌های گرمایشی طراحی و استفاده می‌شوند.
کلیک کنید

دوزینگ پمپ تصفیه آب

مجموعه‌ی ما از پمپ‌های سولنوئیدی و موتوری مناسب برای تصفیه آب است، از جمله کاربردهایی مانند ضدعفونی کردن با کلر و اصلاح pH.
کلیک کنید

دوزینگ پمپ کشاورزی

دوزینگ شیمیایی اتوماتیک در فرآیند در کشاورزی پر اهمیت است. پمپ‌های تزریق اتاترون کنترل pH را به صورت دستی، اتوماتیک ارائه می‌دهند.
کلیک کنید

دوزینگ پمپ تنظیم مواد شیمیایی

تنظیم مواد شیمیایی جهت شستن وسایل نقلیه کاربرد دارد. همچنین اثرات منفی و فرآیند زیان‌آور به محیط زیست جلوگیری می‌کند.
کلیک کنید

انواع دوزینگ پمپ ها

ما مجموعه‌ای از دوزینگ پمپ های شیمیایی ارائه می‌دهیم، که شامل محدوده‌های eOne MF و DLX (MF) ما هستند.
کلیک کنید

اندازه گیری دقیق

اتاترون مجموعه‌ای از دوزینگ پمپ های شیمیایی ارائه می‌دهد، که شامل کنترل mA است. و اندازه‌گیری دقیقی را برای دوزینگ مواد شیمیایی مؤثر را ارائه می‌دهند.
کلیک کنید

دامداری

محصولات ما برای مجموعه‌ای گسترده از کاربردهای مهندسی شده شامل می شود. از جمله کنترل بو و گرد و غبار، تمیزکاری در محل، اصلاح pH و موارد دیگر.
کلیک کنید