کاربرد پمپ تزریق در صنعت مرغداری

تجهیزات تزریق اتاترون با طیف گسترده ای از تنظیمات و عملکردها، مناسب برای تصفیه منابع آب مورد استفاده در مزارع دام در دسترس است.

پمپ های تزریق ما قادر به تنظیم میزان تزریق شیمیایی مورد نیاز برای مرغ داری ها مناسب هستند.

آب بخش مهمی از دامپروری است، به همین دلیل مزارع باید به سیستم تصفیه آب خود توجه ویژه ای داشته باشند. آب آشامیدنی با تصفیه مناسب عملکرد رشد خوک و جوجه های گوشتی را افزایش می دهد. از سوی دیگر، هچرها اغلب به یک سیستم تهویه آب برای بهبود کارایی و محافظت از فرآیندهای حیاتی نیاز دارند تا از آسیب ناشی از خوردگی، رسوب و رسوب جلوگیری کند.

یک سیستم آب معمولی شامل یک پمپ تزریق است که توسط یک کنتور آب کنترل می شود. این ماده افزودنی را در رابطه با دبی جریان آب تعیین می کند. برای تزریق پراکسید هیدروژن یا مواد شیمیایی گازی، توصیه می‌کنیم از DLX VFT/MBB مجهز به سر پمپ شیر توپی سرامیکی Autobleed PVDF/FPM استفاده کنید. ما همچنین می‌توانیم مجموعه‌های مخزن/بسته‌ای را برای نگه‌داشتن مواد افزودنی که می‌توان با لنج‌های مکنده‌ که دارای فیلتر پای یکپارچه و سوئیچ سطح هستند، عرضه کنیم.   

چرا از پمپ های اتاترون در صنعت مرغ داری استفاده کنیم؟

اتاترون دانش، تجربه و پایه محصول را برای ارائه راه حل برای مرغداری ها دارد. ما می دانیم که کیفیت آب زیربنای سلامت، ایمنی و رفاه دام است. به همین دلیل است که طیف محصولات ما می تواند انواع افزودنی ها و ضدعفونی کننده های مورد استفاده در این زمینه را در خود جای دهد

بخش فنی ما همیشه (در ساعات کاری) برای کمک به هرگونه سؤالی که ممکن است داشته باشید در دسترس است.

برای ما، هر معامله چیزی فراتر از یک فروش است، به همین دلیل است که مشتریان خود را حفظ می کنیم.