کاربرد دوزینگ پمپ در روند فرآیندها

پمپ های تزریق ما همگی برای کاربردهای متعدد مناسب هستند و دارای طیف وسیعی از عملکردها و گزینه های سازگاری شیمیایی هستند.

کاربردهای متعددی برای تزریق کردن پمپ ها و تجهیزات در صنعت فرآیند وجود دارد که شامل افزودن مواد شیمیایی به خط تولید، تصفیه آب و CIP می شود.

پمپ های، پریستالتیک و موتور پمپ های ما همگی برای کاربردهای متعدد مناسب هستند و دارای طیف وسیعی از عملکردها و گزینه های سازگاری شیمیایی هستند. اگر مطمئن نیستید که از کدام یک استفاده کنید، به سادگی با ما تماس بگیرید و ما خوشحال خواهیم شد که به شما کمک کنیم.

CIP (تمیز کردن در محل)

در صنعت فرآیند، سیستم‌های Clean in Place (CIP) برای تمیز کردن تجهیزات، لوله‌کشی، خطوط فرآیند و مخازن استفاده می‌شود تا از بهداشتی بودن شرایط اطمینان حاصل شود. این سیستم در طیف وسیعی از صنایع مورد استفاده قرار می گیرد و معمولاً شامل تزریق دقیق یک ماده تمیز کننده یا شوینده در سیستم است. همه پمپ های تزریق ما با پیکربندی مواد در دسترس هستند تا از سازگاری شیمیایی با عوامل تمیز کننده مورد استفاده در فرآیندهای CIP اطمینان حاصل کنند.

تصفیه فاضلاب

تعداد زیادی از برنامه ها اغلب پساب تولید می کنند که باید قبل از دفع آن در صنعت فرآیند تصفیه شود. پمپ‌های دوزینگ eOne و DLX ما طیف وسیعی از روش‌های کنترلی را ارائه می‌کنند، از جمله روش‌های متناسب بر اساس خواندن از یک پروب pH یا از تکانه‌های یک کنتور آب، و غیره. این گزینه ها راه حل های کاملی را برای تصفیه فاضلاب، متناسب با مقررات زیست محیطی در اختیار مهندسان قرار می دهد.

درمان سطحی

عملیات سطحی یا آبکاری و پوشش دهی، عملی است که به موجب آن یک پوشش روی سطح یک ماده، خواه برای محافظت از زنگ زدگی و سایش، اهداف تزئینی و موارد دیگر، اعمال می شود و گاهی اوقات نیاز به استفاده از عملیات شیمیایی دارد.

طیف پمپ های تزریق eOne ما به طور استاندارد به سرهای PVDF و مهر و موم TFE-P مجهز شده اند که حداکثر سازگاری شیمیایی را برای کاربردهای تصفیه سطح ارائه می دهند.