کاربرد دوزینگ پمپ در کشاورزی

در صنعت کشاورزی و آبیاری، طیف وسیعی از کاربردها برای طیف محصولات تزریق شیمیایی اتاترون وجود دارد.

پمپ های ما برای تزریق دقیق شیمیایی و با انتخاب گزینه های کنترل و قابلیت اطمینان مورد نیاز برای تکرار تزریق راهکار ارائه می دهند.

در صنعت کشاورزی و آبیاری، طیف وسیعی از کاربردها برای طیف محصولات تزریق مواد شیمیایی اتاترون وجود دارد. این شامل :کوددهی و تصفیه منابع آب برای آبیاری است.

پمپ های ما به راحتی تنظیم و کنترل می شوند، علاوه بر ارائه طیف وسیعی از نرخ جریان، مناسب بودن را برای برنامه های کشاورزی بزرگ و کوچک تضمین می کنند. آنها به دلیل اندازه و شکل فشرده برای نصب در سیستم های بزرگتر و/یا سیار مناسب هستند.

اغلب منابع آبی که برای آبیاری استفاده می شود.

دوزینگ پمپ بسیار سخت است و در نتیجه نیاز به تزریق اسیدی در منبع آب برای کاهش سطح قلیائی دارد. به طور معمول، اسیدهایی مانند اسید نیتریک غلیظ استفاده می شود، به این معنی که پمپ ها باید سفارشی شوند تا از سازگاری اطمینان حاصل شود.

ما می‌توانیم پمپ‌هایی را عرضه کنیم که می‌توانند در حالت‌های مختلف کار کنند این روش‌های سطح بالاتر کنترل پمپ تزریق مواد شیمیایی، توزیع یکنواخت افزودنی را در فرآیند، با تکرارپذیری و قابلیت اطمینان تضمین می‌کند.

چرا اتاترون را انتخاب کنید؟

 ما به خدمات مشتری و پشتیبانی پس از تحویل کالا به مشتریان خود ارائه می کنیم. می توانید راهنماها را به صورت آنلاین برای همه محصولات ما پیدا کنید. 

برای ما، هر معامله چیزی فراتر از یک فروش است و به همین دلیل است که مشتریان خود را حفظ می کنیم.