کنترل لژیونلا

تجهیزات Etatron برای نیازهای سیستم های تزریق لژیونلا مناسب است.

پمپ های تزریق ما برای تزریق بیوسید، تولید دی اکسید کلر، و مقاوم در برابر خوردگی و مهار مقیاس ارائه می دهیم.

ما می دانیم که کنترل لژیونلا یک مسئولیت جدی و الزام قانونی است. ما می دانیم که پیشگیری از لژیونلا با ارزیابی صحیح خطر، نگهداری صحیح و کنترل کیفیت شروع می شود. 

تزریق لژیونلا

لژیونلا در آب یک پدیده طبیعی است و به خودی خود معمولاً مشکلی ایجاد نمی کند. با این حال بسیاری از دستگاه هایی که برای صنعت و برای راحتی ما ضروری هستند مانند یخچال، تهویه مطبوع و آب گرم نیز شرایط عالی را برای رشد لژیونلا فراهم می کنند. هنگامی که به عنوان بخار آب باکتری لژیونلا استنشاق می شود می تواند نوعی ذات الریه ایجاد کند. طبق گفته سازمان بهداشت جهانی (WHO) تزریق عفونی لژیونلا ناشناخته است اما ممکن است بسیار کم باشد – موارد بیماری لژیونر تا فاصله 3 کیلومتری از منبع عفونت گزارش شده است. با ما همکاری کنید تا اطمینان حاصل کنیم که لژیونلوزیس یک بیماری نسبتا نادر باقی می ماند که حدود 1 در 200000 بریتانیایی در سال را تحت تاثیر قرار می دهد (طبق ECDC).

دی اکسید کلر

دی اکسید کلر یک راه حل بهینه برای کنترل لژیونلا است که خواص ضد عفونی عالی را ارائه می دهد. با این حال، تولید دی اکسید کلر یک کار تخصصی است که همیشه در محل انجام می شود. پمپ تزریق اتاترون eOne دقت، سرعت جریان و گزینه های کنترل مورد نیاز را ارائه می دهد و در ژنراتورهای دی اکسید کلر مورد تایید WRAS و ECHA ادغام شده است.

بیوسیدها

یک سیستم تزریق متناسب اغلب برای تزریق بیوسید استفاده می شود تا اطمینان حاصل شود که بیوسید در سطح پایین ثابت نگه داشته می شود. این برای از بین بردن باکتری ها بدون هدر رفتن مواد شیمیایی یا تجهیزات خوردگی موثر است. تجهیزات تزریق اتاترون بیوسیدهای اکسید کننده (هیپوکلریت سدیم، برومید سدیم) و بیوسیدهای غیر اکسید کننده (ایزوتیازالون) را بدون مشکل مدیریت می کنند. علاوه بر این، آنها را می توان برای کاربردهای تزریق متناسب، تایمر و سنسور استفاده کرد.


برج های خنک کننده

برج های خنک کننده گرما را از سیستم های تهویه مطبوع، تبرید و فرآیندهای صنعتی دفع می کنند. تعمیر و نگهداری نه تنها مستلزم کنترل لژیونلا و سایر فعالیت های میکروبی، بلکه همچنین خوردگی، تشکیل رسوب و رسوب برای حفظ پاکیزگی سیستم است. این امر مستلزم تزریق کردن مواد شیمیایی تخصصی از جمله بازدارنده‌های خوردگی، اسید/قلیا و غیره است. با ترکیب پانل های کنترل اتاترون و پمپ های تزریق می توان یک سیستم تزریق متناسب را پیاده سازی کرد که از سایش غیرعادی و حمله شیمیایی روی لوله، شیرها و اتصالات جلوگیری می کند. این یک جایگزین عالی و مقرون به صرفه برای تزریق گلدانی است.