صنایع: شستشوی خودرو

دو کاربرد اصلی دوزینگ پمپ ها در سیستم‌های شستشوی خودرو، تزریق کردن مواد شوینده است، که هر دو به پیکربندی مواد متفاوتی نیاز دارند.
یک سیستم تزریق استاندارد دارای پمپی مانند PKX MA/A است، یک پمپ تزریق دستی کوچک که برای سیستم‌های شستشوی ماشین ایده‌آل است.

معمولاً پمپ مورد استفاده یک پمپ تزریق برقی با کنترل دستی است که روی یک رله تنظیم می شود تا مطابق با سیستم شوینده یا واکسی که به طور خاص توسط هر شستشوی خودرو استفاده می شود، کار کند. به عنوان یک جایگزین، پمپ ها را می توان بر اساس یک چرخه تایمر یا با دریافت پالس از یک کنتور آب کنترل کرد. برای این روش های کنترل، یک پمپ چند منظوره مانند eOne MF برای استفاده توصیه می شود.

یک سیستم تزریق استاندارد دارای پمپی مانند PKX MA/A است، یک پمپ تزریق دستی کوچک که برای سیستم‌های شستشوی ماشین ایده‌آل است. پمپ PKX بر روی یک رله کار می کند، بنابراین، هنگامی که سیستم فعال می شود، روشن می شود و شروع به تزریق کردن ماده افزودنی در نرخ جریان تعیین شده توسط اپراتور می کند.

پمپ‌های ما همچنین می‌توانند به یک سوئیچ سطح مجهز شوند، که می‌توان آن را به گونه‌ای پیکربندی کرد که روی یک سوئیچ کار کند تا در صورت کم شدن منبع افزودنی به اپراتور اطلاع دهد. برای کاربردهایی که نیاز به مقدار بیشتری از افزودنی تزریق شده به سیستم دارند، مانند سیستم شستشوی قطار، پمپ موتوری مناسب تر خواهد بود. این پمپ ها همچنین دارای یک سیستم کاهش گیربکس قوی هستند که عملکرد با کیفیت، قابل اعتماد و قابل تکرار را تضمین می کند.