صنایع: تصفیه آب

ما کنترل کاملی بر سیستم تزریق شما ارائه می‌کنیم و به سیستم  تزریق اجازه می‌دهیم تا با هر فرآیند تصفیه آب مطابقت داشته باشد.

اتاترون می‌تواند تجهیزات لازم برای ساخت سیستم‌های تزریق، برای کاربردهای بزرگ یا کوچک تصفیه آب را تامین کند.

تصفیه آب به هر فرآیندی گفته می شود که کیفیت آب را بهبود می بخشد تا آن را برای استفاده نهایی خاص مناسب سازد.

تجهیزات تزریق شیمیایی ما برای تصفیه آب آشامیدنی و تصفیه آب پساب و همچنین ضدعفونی، کنترل لژیونلا و اصلاح pH مناسب است.

 کنترل لژیونلا

نگهداری از سیستم های برج خنک کننده، سیستم های آب سرد و گرم، تهویه مطبوع یا اسپاهای استخری مستلزم کنترل لژیونلا است. همه این سیستم ها به طور ناخواسته شرایط عالی را برای رشد لژیونلا فراهم می کنند.

تجهیزات تزریق ما به راحتی در سیستم های کنترل لژیونلا گنجانده می شود. برای ژنراتورهای دی اکسید کلر، پمپ های کلر زنی و پمپ های تزریق بیوساید استفاده می شود.

پمپ تزریق eOne دارای گزینه های کنترل و دقت لازم برای ژنراتورهای دی اکسید کلر است. به طور مشابه، پانل های کنترل ما برای تزریق خودکار بیوسید بسیار مناسب هستند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چگونه اتاترون می تواند در کنترل لژیونلا کمک کند، به بخش لژیونلا ما مراجعه کنید.

ضد عفونی

ضد عفونی یک فرآیند حیاتی برای صنعت تصفیه آب و کاربردهای مرتبط مانند کنترل لژیونلا است. تصفیه آب شامل ضدعفونی برای از بین بردن هر گونه پاتوژنی است که از فیلترها عبور می کند. به طور کلی، منابع آب عمومی باید یک ماده ضد عفونی کننده باقیمانده در سراسر سیستم توزیع داشته باشند زیرا ممکن است آب برای روزها قبل از رسیدن به مصرف کننده باقی بماند.

پرکاربردترین ماده شیمیایی برای گندزدایی تصفیه آب کلر است که معمولاً به شکل محلول هیپوکلریت سدیم است. اتاترون می تواند دستگاه های لازم برای اهداف ضد عفونی را در اختیار شما قرار دهد. پمپ های ما دارای کنترل متناسب 4-20 میلی آمپر برای تنظیم تزریق کلر در سیستم هستند.

تصحیح PH

منابع آب نیاز به نظارت بر سطح pH خود دارند تا اطمینان حاصل شود که آنها نه خیلی اسیدی و نه خیلی قلیایی هستند، بنابراین لازم است برای اصلاح سطح pH از مواد افزودنی استفاده شود. پمپ های ما برای اطمینان از مناسب بودن مواد شیمیایی تزریق شده در یک سیستم قابل تنظیم هستند، بنابراین بسته به کاربرد، می توانیم سازگاری با اسیدها یا قلیاها را تضمین کنیم.